VŠECHNY NOVINKY Z MATEŘSKÝCH ŠKOL A JEJICH TŘÍD

Pro zobrazení novinek, aktualit a reportů konkrétní třídy zvolte třídu ze seznamu

pátek, 23 září 2022 13:12 | KOŤÁTKA

Koťátko a kamarád ježek

Celý týden si Koťátka povídala o kamarádovi ježkovi. Přišel se na nás jeden podívat a říkali jsem mu ÁJA, protože to byla krasná malá ježčí holčička. Koťátka se dozvěděla kde Aja v lese bydlí, kam si chodí hrát a co vlastně ráda jí.

pátek, 30 září 2022 12:51 | SOVIČKY

Den v přírodě u Soviček

Proběhl v pátek 30.9.2022 formou otázek, her a soutěží. Zajímavou otázkou pro děti bylo přátelství. Po celý měsíc září si totiž děti mezi sebou postupně vytvářely přátelské vztahy, které si ověřily a prohloubily na ,, Lavičce přátelství´´.

pátek, 30 září 2022 12:48 | SOVIČKY

Ze Soviček houbaři

Děti s velkým nadšením vyprávěly, jak s rodiči často na houby chodí. A tak i v naší třídě se z nás stali na malou chvíli houbaři i tanečníci.  Děti se naučily taneček na písničku ,, Hádaly se houby´´…smile

Hrajeme si s písmenky, zkoumáme kapky vody, učíme se spolupracovat, protahujeme naše tělo a tvoříme. Je nám spolu dobře.

pátek, 23 září 2022 11:51 | SOVIČKY

Florbalový nábor u Soviček

Proběhl ve čtvrtek 22.9. Děti měly možnost vyslechnout si vše potřebné k florbalu. Maskot lvíček pozval děti na akci zvanou ,, Cesta Mauglího´´, ke které veškeré informace získaly děti a jejich rodiče formou informačního letáčku.

pátek, 23 září 2022 06:47 | MOTÝLCI

Cesta Mauglího

Anetka nám prozradila, že dnes za námi přijde na návštěvu lev!!!!

středa, 21 září 2022 21:52 | SLUNÍČKA

První dny ve Sluníčkách

Během prvních dnů se děti ve třídě seznamují s kamarády i novým prostředím. Zaměřujeme se na utváření třídních pravidel a jejich upevňování, aby nám bylo spolu ve třídě hezky.

pondělí, 19 září 2022 16:59 | BERUŠKY

První dny v Beruškách

První dny v Beruškách mají nádech seznamování s novými kamarády, s paní učitelkami, s paní asistentkou, s novými hračkami a se vším, co nás na začátku nového školního roku uvítalo ve třídě Berušky. Těšíme se na společné zážitky.

pondělí, 19 září 2022 13:00 | MOTÝLCI

Motýlci byli na výstavě

Motýlci se vydali na výstavu.

pondělí, 19 září 2022 12:57 | MOTÝLCI

Motýlci také cvičí

Cvičíme s overbaly.

Strana 1 z 46

Za velmi důležité považujeme prolínání vlivů z rodiny do mateřské školy a opačně, na základě vzájemné tolerance, partnerství a otevřenosti.

INFORMACE

Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace

Ředitelka:

Mgr. Alena Čuříková Telefon: 775 866 262