úterý, 27 duben 2021 09:26

Karneval v Koťátkách

Opožděně, kvůli státním opatřením, chceme vzpomenout na 26.2.21,kdy naše třída Koťátek uspořádala karneval. Děti se celý týden těšily na den D, tedy pátek, kdy se budou moci předvést ve svých maskách a kostýmech. Konečně nadešel očekávaný den a do školky přišli princezny ,víly, Červená Karkulka, čarodějka, Ferda Mravenec, hasič, Kapitán America, medvídek nebo strašidelný kostlivec. Děti se navzájem prohlížely a poznávaly. Proběhla promenáda v maskách, soutěže, odehnání zimy (což se vzhledem k nynějšímu počasí) moc nepovedlo. Děti si zatančily podle diskotékové hudby a na závěr si ,,vylosovaly" dobrůtky z tomboly, které si odnesly s sebou domů. Tímto chceme poděkovat všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě kostýmů pro své děti a za donesené dobrůtky do tomboly. Děti si karnevalové veselí užily a nikdo z nás v té chvíli netušil, že to je na dlouhou dobu poslední akce v naší MŠ.

Přečtěno: 125 x

Za velmi důležité považujeme prolínání vlivů z rodiny do mateřské školy a opačně, na základě vzájemné tolerance, partnerství a otevřenosti.

Rychlý kontakt